Niewidoczne aparaty ortodontyczne INVISALIGN Katowice


Niewidoczne aparaty na zęby - aparaty nadkładkowe Invisalign Katowice | Śląsk

aparaty invisalign Katowice

Aparat ortodontyczny jest najskuteczniejszą metodą korekcji zgryzu, jednak jego noszenie wiąże się z wieloma nieudogodnieniami dla pacjenta. Naklejone na zęby metalowe zamki i druty nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale mogą powodować dyskomfort i ból. Nowoczesną alternatywą dla takiej metody leczenia wad zgryzu są niewidoczne aparaty na zęby, które również przynoszą spektakularne efekty. Dlatego coraz chętniej są polecane w gabinetach ortodontycznych.

Nasz gabinet specjalizuje się w nowatorskich metodach korekcji nieprawidłowego zgryzu, poprzez niewidoczne aparaty invisalign. W ten sposób możemy leczyć między innymi szparowatość, przodozgryz, stłoczenie oraz zgryz krzyżowy czy otwarty. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem oraz wykwalifikowaną kadrą lekarzy i asystentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie najkorzystniejsze dla każdego pacjenta.

Aparaty Invisalign - Katowice - niewidoczne aparaty

Niewidoczne aparaty na zęby polecane są pacjentom, dla których wygląd i komfort mają szczególne znaczenie. Zaawansowana technologia umożliwiła wynalezienie rozwiązania leczącego wady zgryzu dla najbardziej wymagających. Decydując się na aparaty invisalign, możemy zapewnić:

  • znacznie krótszy czas leczenia
  • komfort podczas noszenia
  • brak bólu i ran spowodowanych drutami
  • precyzyjną korekcję zgryzu
  • estetyczny wygląd
  • możliwość zdejmowania aparatu
  • samodzielną zmianę alignerów
  • mniej wizyt w gabinecie ortodontycznym.

Niewidoczne aparaty na zęby są coraz chętniej stosowane, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o tę metodę leczenia. Na wizycie dokładnie wytłumaczymy, jak będą wyglądały kolejne etapy korekcji zgryzu oraz poinstruujemy w jaki sposób dbać o higienę jamy ustnej decydując się na aparaty invisalign.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych nowoczesnym leczeniem zgryzu zapraszamy do naszego gabinetu, który znajduje się na terenie miasta Katowice. Zapewniamy komfortową atmosferę podczas wizyty oraz krótki czas oczekiwania w kolejce. Na pierwszych konsultacjach ustalimy indywidualny plan leczenia. Zachęcamy do telefonicznej rejestracji.


Jak to działa?

Zobacz film przedstawiający proces leczenia w oparciu o INVISALIGN: