lek. stom. Mikołaj Musiał

Mikołaj Musiałlek. stom. Mikołaj Musiał

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W czasie studiów otrzymał Stypendium Rektora dla najlepszych studentów oraz pełnił funkcję przewodniczącego koła naukowego przy Zakładzie Ortodoncji.
Podczas studiów odbył staże w Niemczech na uniwersytecie w Heidelbergu oraz w Japonii na Osaka University. Ukończył staż w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej.
Obecnie pracuje jako wykładowca w Katedrze Ortodoncji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Autor publikacji. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie ortodoncji uczestnicząc w kursach międzynarodowych.
Uczestnik prestiżowego kursu Summer School of Orthodontics prowadzonego przez światowej sławy liderów technik segmentowych i biomechaniki w ortodoncji dr Fiorelli i prof. Melsen.
Uczestnik prestiżowego 2-letniego Hands-on w Parmie prowadzonego przez wybitnego ortodontę Renato Cocconi oraz 2-letniego kursu u dr Sampermansa w Wiedniu ,,Nowoczesna Ortodoncja Cyfrowa Jakość i Wydajność".
Ukończył specjalistyczny 3-letni kurs przeprowadzony przez prof. Renato Cocconi w Parmie o cyfrowej ortodoncji
Dr Mikołaj Musiał obecnie odbywa rezydenturę (szkolenie specjalizacyjne) w zakresie ortodoncji.


mikolaj_musial_3_letni_kurs_ortodoncji_cyfrowej_renato_cocconicertyfikat-orthodontic-biomechanicsmikolaj_musial_modern_digital_orthodonticscertyfikat_mikolaj_musial_ao1certyfikat_mikolaj_musial_master_aligners_congress1certyfikat_mikolaj_musial_ormco1certyfikat_mikolaj_musial_ormco2certyfikat_mikolaj_musial_ormco3certyfikat_mikolaj_musial_osaka_university1certyfikat_mikolaj_musial_tmj1